SOFFA, nyrokoko, 1800-tal.

SOFFA, nyrokoko, 1800-tal.
77161. SOFFA, nyrokoko, 1800-tal.

Vit och guld, längd 192 cm, djup 60 cm.

Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador.

Antal besök: 993