GOLVLAMPA, 1930-tal, med kvinnostatyett, original skärmar.

77160. GOLVLAMPA, 1930-tal, med kvinnostatyett, original skärmar.

Mässing, Höjd 130-180 cm.

Bruksslitage, ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mässing, Höjd 130-180 cm.

Bruksslitage, ej genomgången.

Antal besök: 1 342