VILHELM BEHM. Olja på duk, signerad.

77157. VILHELM BEHM. Olja på duk, signerad.

Sjölandskap, 88 x 142 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sjölandskap, 88 x 142 cm.

Antal besök: 1 925