TORBJÖRN ZETTERHOLM. "Livets återkomst", akvarell, signerad och daterad 1985.

77141. TORBJÖRN ZETTERHOLM. "Livets återkomst", akvarell, signerad och daterad 1985.

46x26 cm.

Ej examinerad ur ram.

Torbjörn Zetterholm (1921–2007)

Gör en kostnadsfri värdering!

46x26 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 379