Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
OKÄND KONSTNÄR. Roddare i träbåt. Olja på duk. ca 1900. Signerad A.Taylor.
77132. OKÄND KONSTNÄR. Roddare i träbåt. Olja på duk. ca 1900. Signerad A.Taylor.
30 x 45 cm.
Skador på ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
30 x 45 cm.
Skador på ram.
Gomér & Andersson Linköping
1 071