POSTVÄSKA, läder, 1900-talets mitt.

771268. POSTVÄSKA, läder, 1900-talets mitt.

Märkt "Tillhör Postverket". Myntväska för lantbrevbärare.
Väskans storlek 23 x 27 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Väskans storlek 23 x 27 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 889