Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
PIEDESTAL, förgylld trä med marmorskiva, 1900-talets senare hälft.
771128. PIEDESTAL, förgylld trä med marmorskiva, 1900-talets senare hälft.
26x26 cm, höjd 66 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
26x26 cm, höjd 66 cm.
Bruksslitage.
387