SKÄNK, mahogny, 1900-tal.

SKÄNK, mahogny, 1900-tal.
77106. SKÄNK, mahogny, 1900-tal.

höjd 90, bredd 160, djup 41 cm.

fanerskador samt skav.

Gör en kostnadsfri värdering!

fanerskador samt skav.

Antal besök: 954