STOLAR, 8 stycken, ek, barockstil.

77074. STOLAR, 8 stycken, ek, barockstil.

1900-tal.

tygskador samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1900-tal.

tygskador samt bruksslitage.

Antal besök: 891