TELEFONHYLLA, "String", teak 1950-tal.

770661. TELEFONHYLLA, "String", teak 1950-tal.

Klassisk modell
Längd 46 cm Djup 30 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Klassisk modell
Längd 46 cm Djup 30 cm.

Bruksslitage.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 7 451