ARDY STRÜWER. Färgserigrafi.

ARDY STRÜWER. Färgserigrafi.
770604. ARDY STRÜWER. Färgserigrafi.

"Iaktagane Vanessa Atlanta". Signerad, numrerad 16/150 ex. Daterad -68. 41x63 cm.

Mindre ytslitage och hanteringsveck.

Ardy Strüwer (1939–2023)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ardy Strüwer (1939–2023)

Antal besök: 530