KAMELPALLAR, 1 par, 1900-tal.

KAMELPALLAR, 1 par, 1900-tal.
770316. KAMELPALLAR, 1 par, 1900-tal.

Röd skinnklädsel, längd 55 cm, bredd 35 cm, höjd 37 cm.

Slitage, märken repor och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 180