BYRÅ, rokokostil, 1900-tal.

BYRÅ, rokokostil, 1900-tal.
77021. BYRÅ, rokokostil, 1900-tal.

Med beslag i gulmetall. Längd 94 cm, bredd 46 cm, höjd 83 cm.

Bruksslitage. Repor samt mindre vattenskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 750