HERRBETJÄNT, italien, 1900-tal.

77014. HERRBETJÄNT, italien, 1900-tal.

Märkt Made in Italy specially for KF.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 716