ORIENTALISK KERAMIK, 4 delar, Kina/Japan, 17/18 - 1900-tal.

770132. ORIENTALISK KERAMIK, 4 delar, Kina/Japan, 17/18 - 1900-tal.

Skålfat, diameter 29 cm, 2 vaser, höjd 16 cm, skål, höjd 8,5 cm.

skål med lagning, vaser naggade, sedvanligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 549