SKÅP, ek, barockstil, daterad 1805.

770046. SKÅP, ek, barockstil, daterad 1805.

Bredd 120 cm, djup 37 cm, höjd 185 cm.

Senare inredning invändigt, senare underrede, åldersslitage och märken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 357