BRICKBORD, bemålad, 1900-talets första hälft.

76998. BRICKBORD, bemålad, 1900-talets första hälft.

Bricka i koppar. Diameter ca 58 cm. Tot höjd ca 62 cm.

Slitage, fläckar, färgbortfall, senare bemålad. Bricka med bucklor och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 790