HJÄLM, Tyskland, 1930-40-tal.

HJÄLM, Tyskland, 1930-40-tal.
76979. HJÄLM, Tyskland, 1930-40-tal.

Hjälm, Tyskland.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hjälm, Tyskland.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 274