PARTI NYSILVERFÖREMÅL, 1900-tal.

769770. PARTI NYSILVERFÖREMÅL, 1900-tal.

Bestående av brickor, bestick, skålar mm.

Slitage och ytmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och ytmärken.

Antal besök: 163