BOKHYLLA, troligen. Børge Mogensen, 1900-tal.

76949. BOKHYLLA, troligen. Børge Mogensen, 1900-tal.

Längd 68, bredd 55, höjd 183 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 931