BORDSLAMPA, 1900-talets mitt.

BORDSLAMPA, 1900-talets mitt.
769456. BORDSLAMPA, 1900-talets mitt.

Glas, behängd med prismor. Två ljuspunkter. Längd ca 34. Höjd inklusive skärmar ca 43 cm.

Ej funktionstestad. Ytslitage. Nagg. Lös glasdekor i mitten samt dekorelement saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 567