HERRCYKEL, Crescent, 2000-tal.

769396. HERRCYKEL, Crescent, 2000-tal.

Herrcykel, Crescent Linné City Bike, 3-växlad, 28".

Bruksskick. Rost. Däck utan luft, punktering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 145