SKRIVSKÅP, trol. Børge Mogensen, 1900-tal.

76938. SKRIVSKÅP, trol. Børge Mogensen, 1900-tal.

Nyckel finns, längd 135, bredd 54, höjd 183 cm.

Slitage, repor, stötskador, fanérskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 927