HÄNKELVAS, keramik, "Albertina" Gösta Holmstrand, Bo Fajans, signerad, 1900-talets mitt.

769379. HÄNKELVAS, keramik, "Albertina" Gösta Holmstrand, Bo Fajans, signerad, 1900-talets mitt.

Märkt Bo Fajans, 1707 AIG.

Höjd 16 cm.
Diameter 14 cm.

Glasyrdefekter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt Bo Fajans, 1707 AIG.

Höjd 16 cm.
Diameter 14 cm.

Glasyrdefekter.

Antal besök: 1 821