RADIOAPPARATER, 2 st, 1900-talets första hälft.

769373. RADIOAPPARATER, 2 st, 1900-talets första hälft.

DUX Radio, bredd 57, djup 21, höjd 31.
NORNAN Radio, bredd 51,5, djup 28, höjd 37 cm.

Slitage, ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, ej funktionstestade.

Antal besök: 412