VASER, 3 st, Engshyttan.

VASER, 3 st, Engshyttan.
769354. VASER, 3 st, Engshyttan.

Höjd ca 10-19 cm.

Bruksslitage. Nagg, tillverkningsdefekter förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 10-19 cm.

Antal besök: 603