SKÅP, allmoge, 1800-tal.

SKÅP, allmoge, 1800-tal.
76926. SKÅP, allmoge, 1800-tal.

Blomdekor, bär datering 1809. Längd 120, bredd 52, höjd 220.

Slitage, repor. Renoverat, kompletterat. Nederdelen låst.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 056