PACO KNÖLLER. Blandteknik.

PACO KNÖLLER. Blandteknik.
769182. PACO KNÖLLER. Blandteknik.

Abstrakt komposition. Signerad och daterad 1989 på ramens baksida. 71x50 cm.

Bladet helt löst i inramningen. Mindre hanteringsveck i marginal.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 749