SIDEBOARD, valnöt, chippendalestil, Lysberg & Hansen, Köpenhamn.

769169. SIDEBOARD, valnöt, chippendalestil, Lysberg & Hansen, Köpenhamn.

Längd 220, bredd 60, höjd 101 cm.

Bruksslitage samt lackskador på skivan.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 760