BYRÅ, 1900-talets andra hälft.

768887. BYRÅ, 1900-talets andra hälft.

Höjd ca 69 cm
Bredd ca 85,5 cm
Djup ca 42 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 69 cm
Bredd ca 85,5 cm
Djup ca 42 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 335