STOP med nödmynt, koppar.

768873. STOP med nödmynt, koppar.

12 stycken mynt från 1700 samt 1800-talet.
Höjd ca 18 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 18 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 677