GRETA GERELL. Självporträtt i helfigur. Olja på duk. Signerad Gerell och daterad 1925.

76869. GRETA GERELL. Självporträtt i helfigur. Olja på duk. Signerad Gerell och daterad 1925.

Målningen troligen utförd i Paris.
60 x 45 cm.

Greta Gerell (1898–1982)

Gör en kostnadsfri värdering!

60 x 45 cm.

Greta Gerell (1898–1982)

Antal besök: 3 526