JOSEF SCHOTT. Blomsterstilleben, pastell, signerad.

768520. JOSEF SCHOTT. Blomsterstilleben, pastell, signerad.

ca 61x50 cm.

Åldersslitage. Ram något lös.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 61x50 cm.

Åldersslitage. Ram något lös.

Antal besök: 464