BESTICKDELAR, 36 delar , silver, Thorvald Marthinsen, Norge, 1900-tal.

76814. BESTICKDELAR, 36 delar , silver, Thorvald Marthinsen, Norge, 1900-tal.

Bestående av: 6+6 st gafflar, 6+6 st skedar, 6+6 st knivar.
Vikt, gafflar och skedar ca 900 g, knivar 990 g.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 137