767550. SERVISDELAR, 83 st, "Grön Anna", Rörstrand.
6 tekoppar, 6 tefat, 12 kaffekoppar, 12 kaffefat, sockerskål, ytterfoder, 2 skålar, uppläggningsfat, 12 mattallrikar, 18 assietter, 12 djupa tallrikar.
Bruksslitage. Någon del med tillverkningsdefekt.
Enstaka delar med krackeleringar.