VAS, Bergdala glasbruk. 1900-talets mitt.

767530. VAS, Bergdala glasbruk. 1900-talets mitt.

Etikettmärkt.
Höjd 30 cm.

Bruksslitage, smärre märken, limrester.

Gör en kostnadsfri värdering!

Etikettmärkt.
Höjd 30 cm.

Antal besök: 7 857