SKÅP, Louis XIV stil.

SKÅP, Louis XIV stil.
767116. SKÅP, Louis XIV stil.

Skiva i stenmassa. Höjd ca 105 cm. Längd ca 104 cm. Bredd ca 44 cm. Välvd framsida.

Nagg på skivan. Repor och slagmärken, färgbortfall.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
767116. SKÅP, Louis XIV stil.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 301