KUDDE, broderad, 1900-tal.

KUDDE, broderad, 1900-tal.
767024. KUDDE, broderad, 1900-tal.

110x50 cm.

Slitage och kanter med hål.

Gör en kostnadsfri värdering!

110x50 cm.

Slitage och kanter med hål.

Antal besök: 447