TRÄDGÅRDSMÖBLEMANG, bemålat gjutjärn, 4 delar, 1900-tal.

767015. TRÄDGÅRDSMÖBLEMANG, bemålat gjutjärn, 4 delar, 1900-tal.

Snarlika (1+3) med genombruten dekor.
Rundt bord, diam. 68 cm
Höjd 65 cm.

Bruksskick, märken från algangrepp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rundt bord, diam. 68 cm
Höjd 65 cm.

Antal besök: 4 466