MANDOLIN, G. Puglisi Reale & Figli, Catania, 1900-tal.

766801. MANDOLIN, G. Puglisi Reale & Figli, Catania, 1900-tal.

Märkt J. L. Peterson Musikhandel Jönköping.
Längd 61 cm.

Bruks- samt åldersslitage, märken. En sträng saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 61 cm.

Antal besök: 12 876