KARAFF MED 6 ST MUGGAR, porslin, i form av fiskar, Polen, 1900-tal.

76652. KARAFF MED 6 ST MUGGAR, porslin, i form av fiskar, Polen, 1900-tal.

Karaffens höjd inklusive propp 15,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 4 567