SKRIVBORD, 1800-talets andra hälft.

76645. SKRIVBORD, 1800-talets andra hälft.

Valnöt. Längd 122, djup 62, höjd 77.

Slitage, smärre fanerskador, senare klädsel på skivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 074