DANIELO SILVESTRIN. ROSENTHAL SKRIVBORD.

766390. DANIELO SILVESTRIN. ROSENTHAL SKRIVBORD.

Danielo Silvestrin design ca. 1984
Rosenthal Einrichtung KG.
Lackerad eller laminerad träram.
Höjd ca. 75 cm, bredd 180 - 190 cm, djup 89,5 - 104,5 cm.

tecken på slitage. Repor och brister på platser. Bordsskiva minimalt lossas vid en punkt och med brister på framsidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rosenthal Einrichtung KG.

Antal besök: 1 719