ESPRESSOMASKIN, La Scala, Italien.

766327. ESPRESSOMASKIN, La Scala, Italien.

Längd 71, djup 55, höjd 47 cm.

Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas, bruksslitage, ej genomgången, repor, lacksadkor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 313