OKÄND KONSTNÄR. Akvarell.

OKÄND KONSTNÄR. Akvarell.
766214. OKÄND KONSTNÄR. Akvarell.

Landskap med vattendrag, osignerad, 23x17 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 289