KARIN WOLLERT. Gouache.

KARIN WOLLERT. Gouache.
766147. KARIN WOLLERT. Gouache.

Personer vid kallbadhus, signerad och daterad -81, 38x38 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 000