DUBBELBÄGARE, silver, Carl Magnus Ljungberg, Norrköping, 1833. Vikt 139 gram.

76582. DUBBELBÄGARE, silver, Carl Magnus Ljungberg, Norrköping, 1833. Vikt 139 gram.

Förgylld insida.
Höjd 9,5 cm.

Slitage, bucklor. Graverad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Förgylld insida.
Höjd 9,5 cm.

Slitage, bucklor. Graverad.

Antal besök: 1 533