MATSERVIS, 56 delar, porslin, "Botticelli", Rosenthal, Tyskland.

76563. MATSERVIS, 56 delar, porslin, "Botticelli", Rosenthal, Tyskland.

22 mattallrikar, 16 djupa tallrikar, 11 assietter, soppterrin, kanna, såskanna, 4 uppläggningsfat.

En assiett med nagg. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 705