FAT, saltglaserat, keramik, St Göran och draken, Karl Persson, Höganäs, signerad KP.

765301. FAT, saltglaserat, keramik, St Göran och draken, Karl Persson, Höganäs, signerad KP.

Diameter ca 38 cm.

Bruksslitage. Kant med smärre nagg undertill.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 38 cm.

Antal besök: 1 190