SKRIVBORD MED UPPSATS, sekelskiftet 1800/1900.

76524. SKRIVBORD MED UPPSATS, sekelskiftet 1800/1900.

Bland annat mahogny.
Längd 94,5, bredd 55, totalhöjd ca 108 cm.

Slitage, fanerskador, fläckar, stötmärken. List på uppsats saknas. Maskstungen.
Nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bland annat mahogny.

Nyckel saknas.

Antal besök: 1 290